Контакт-центр (0332) 280 104, (067) 33 39 104
 
Контакт-центр (0332) 280 104, (067) 33 39 104
03.12.2019 / 18:00
Технічне обслуговування
Технічне обслуговування (ТО) проводиться з метою забезпечення безпечної експлуатації внутрішньобудинкової системи газопостачання і запобігання виникнення аварійних ситуацій.
Виконувати монтаж та обслуговування газових приладів мають лише спеціалісти Виконувати монтаж та обслуговування газових приладів мають лише спеціалісти ФОТО: 104.ua

Хто проводить технічне обслуговування

Послуга з технічного обслуговування будинкових мереж  є ринковою. Власники,  балансоутримувачі та голови ОСББ самостійно можуть обрати собі підрядника, який буде здійснювати обслуговування газових приладів та елементів системи газопостачання будинку. 

Право на виконання робіт має компанія, яка отримала відповідний дозвіл від Держпраці, а також ваша газорозподільна компанія – АТ «Волиньгаз».

Перш ніж вийти на ринок в пошуках постачальника послуги, співвласники (ОСББ, управителі)  повинні підписати акти розмежування. Цей документ дозволяє встановити чітку межу між газовим трубам, які належать мешканцям будинку і мережами, які обслуговує газорозподільна компанія.

Зазвичай межа балансової належності є засувка на вводі газової труби в будинок. Однак, діючий Кодекс газорозподільних систем, не забороняє змінити цю межу за домовленістю сторін.

Підписання актів розмежування зон балансової належності та експлуатаційної відповідальності є прямою вимогою законодавства (Розділ 5 пункт 1 Кодексу газорозподільних систем)

Обслуговування внутрішньобудинкових мереж - ринкова послуга. Чим це передбачено

Хто відповідає за мережі

Вартість робіт

Джерело: